Provozovatel:
cestování dovolená exotika

švýcarsko
Navigace - Vietnam
Dovolená Vietnam Recenze hotelů Vietnam
Last minute Vietnam Hotely a ubytování Vietnam
Víza Vietnam Fotogalerie Vietnam
Mapy a průvodce Vietnam  

       Co je potřeba zajistit a vědět před cestou?

      Víza
      Očkování, nemoci
      Celní předpisy
       Co si mám koupit na cestu?
      Návštěvu kterých zemí můžu s tím zkombinovat?

Vietnam - Co si mám koupit na cestu?

Co koupit na cestu
Doporučujeme vzít si lehké, vzdušné oblečení, pouze pokud budete cestovat do hor, bude se vám hodit i svetr. Oblečení z přírodních vláken je pohodlné a chladí, ovšem jen do té doby, než zmoknete. V tomto případě se rychle nasákne vodou a zabraňuje proudění vzduchu. Oproti tomu některá lehká syntetická vlákna lépe propouštějí vzduch i pot a jsou vhodná zejména na pláž a v období dešťů. Důležité jsou také sluneční brýle. Doporučujeme vzít si obuv, která se lehce vyzouvá a nazouvá, zejména pokud se chystáte navštívit kláštery a kostely. Přibalte si repelent a opalovací krém s vyšším UV-faktorem. Pokud se chystáte k moři, nezapomeňte si věci na potápění a boty do vody. Pokud na něco důležitého přece jen zapomenete, nezoufejte, můžete si to koupit přímo ve Vietnamu.

Průvodce a mapy


Vietnam,...
Vietnam, Cambodia, Laos and  Northern Thailand
519 Kč
Hanoi...
Hanoi & Halong Bay - Pocket
215 Kč
Vietnam...
Vietnam - DVD
99 Kč
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky, jídelní sestavy a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy