Provozovatel:
cestování dovolená exotika

švýcarsko
Navigace - Vietnam
Dovolená Vietnam Recenze hotelů Vietnam
Last minute Vietnam Hotely a ubytování Vietnam
Víza Vietnam Fotogalerie Vietnam
Mapy a průvodce Vietnam  

       Na co si tam dát pozor, jak se tam chovat?

      Nemoci, nebezpečná zvířata
      Dopravní předpisy
      Společenská etiketa
       Co tam nesmím jíst a pít
      Osobní bezpečnost

Vietnam - Co tam nesmím jíst a pít

Jídlo a pití
Dbejte zvýšené opatrnosti při konzumaci místních nápojů a potravin. Pokud možno se vyhněte pití místní vody a dávejte si pozor i na led. Raději si kupte vodu balenou v lahvích, před požitím zkontrolujte, zda je víčko neporušené. Pokud chcete pít vodu z místních zdrojů, nechte ji vařit asi 5 minut. Můžete použít také čistící tablety, které zabijí bakterie ve vodě. Ovoce a zeleninu si pečlivě předem omývejte ve zdravotně nezávadné vodě, obecně platí, že lepší je ovoce a zelenina, které je možno oloupat.

Průvodce a mapy


Hanoi...
Hanoi & Halong Bay - Pocket
215 Kč
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky, jídelní sestavy a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy