Provozovatel:
cestování dovolená exotika

švýcarsko
Navigace - Vietnam
Dovolená Vietnam Recenze hotelů Vietnam
Last minute Vietnam Hotely a ubytování Vietnam
Víza Vietnam Fotogalerie Vietnam
Mapy a průvodce Vietnam  

       Praktické informace

      Česká ambasáda
      Nemocnice, první pomoc, pojištění
      Kde tam a jak vyměním peníze?
      Jak volat? (mobil, telefonní budky, telef.karty)
      Internetové kavárny
      Místní doprava
      Kde se najíst a napít?
      Nákupy, obchody, tržiště
      Elektrické zásuvky, spotřebiče
      Spropitné
       Policie
      Společenská etiketa

Vietnam - Policie

Policie
Příslušníci vietnamské policie jsou proslulí svou korupcí. Ke styku s policií přijdete snad jen tehdy, dojde–li k nehodě. Náhodné kontroly ze strany dopravních policistů se cizincům většinou vyhýbají, a pokud se nechováte vysloveně nevhodně, policie Vám ledasco promine, zejména co se týče přestupků zaviněných neznalostí či nešikovností. Policie Vás s největší pravděpodobností nebude stavět a kontrolovat, zda máte řidičské oprávnění, protože je jí naprosto jasné, že jej na 100% nemáte. Pokud Vám někdo něco ukradne, jediné, co pro Vás vietnamská policie obvykle udělá, je to, že Vám vystaví zprávu pro pojišťovnu.
Ale přeci jenom: telefon na policii je 113.

Průvodce a mapy


Vietnam,...
Vietnam, Cambodia, Laos and  Northern Thailand
519 Kč
Hanoi...
Hanoi & Halong Bay - Pocket
215 Kč
Vietnam...
Vietnam - DVD
99 Kč
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky, jídelní sestavy a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy