Provozovatel:
cestování dovolená exotika

švýcarsko
Navigace - Vietnam
Dovolená Vietnam Recenze hotelů Vietnam
Last minute Vietnam Hotely a ubytování Vietnam
Víza Vietnam Fotogalerie Vietnam
Mapy a průvodce Vietnam  

       Hospodářství

      Všeobecné info
       Průmysl
      Zemědělství

Vietnam - Průmysl

Průmysl
Textilní továrnaPrůmysl spolu se stavebnictvím hraje v národní ekonomice stěžejní roli. Soukromý průmyslový sektor se rozvíjí rychleji než státní, kde je hlavním problémem zastaralé výrobní zařízení, nepříliš kvalifikovaný management a nedostatek kapitálu k nezbytné modernizaci.
V posledních letech stoupá význam textilního, oděvního a obuvního průmyslu. Tyto komodity se v současné době nejvíce vyváží do zemí EU, USA, Japonska a Ruska. Řada zahraničních firem využívá spolupráce formou tzv. výrobní kooperace, což je v podstatě zakázková výroba určitého druhu a značky oděvů, profitující z výhody levné místní pracovní síly. Velkou nevýhodou se ukazuje být zastaralost výrobních strojů, nicméně již byla zahájena masivní obměna strojového parku, což do budoucna bude znamenat větší produkci a pravděpodobně i nižší ceny.
Rovněž potravinářský a zpracovatelský průmysl začíná stále více nabývat na významu, zejména v oblasti mražených mořských produktů, ovoce a zeleniny. Hlavními exportními trhy jsou Japonsko a Singapur.
Vietnam získává elektřinu z několika desítek elektráren, z nich více jak polovina je vodních a téměř druhá polovina tepelných. Skrytou devízu navíc představuje sluneční energie.

Průvodce a mapy


Vietnam,...
Vietnam, Cambodia, Laos and  Northern Thailand
519 Kč
Hanoi...
Hanoi & Halong Bay - Pocket
215 Kč
Vietnam...
Vietnam - DVD
99 Kč
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky, jídelní sestavy a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy